Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 қыркүйектегі N 1060 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мына актілеріне өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі № 839 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 10, 92-құжат; № 32, 339-құжат; 2003 ж., № 9, 92-құжат; 2004 ж., № 14, 171-құжат; № 51, 671-құжат; 2005 ж., № 43, 573-құжат; 2006 ж., № 35, 374-құжат; 2007 ж., № 3, 36-құжат, № 24, 268-құжат; 2008 ж., № 4, 43-құжат; № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 10, 48-құжат; № 27-28, 234-құжат; № 59, 510-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына енгізілсін:
Әбіқаев        - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Нұртай           комитетінің төрағасы;
көрсетілген Комиссияның құрамынан Ә.Ш. Шаяхметов шығарылсын;
2) «Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссия туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы № 198 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 38, 421-құжат; 2007 ж., № 11, 119-құжат; № 24, 268-құжат; 2008 ж., № 4, 43-құжат; № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 59, 510-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссияның құрамындағы:
мына:
«Шер           - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Раиса Петровна   министрлігінің Балалардың құқықтарын қорғау
комитеті төрағасының орынбасары»
деген жолдағы «төрағасының орынбасары» деген сөздер «төрайымы» деген сөзбен ауыстырылсын;
3) «Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Құқықтық саясат жөніндегі кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы № 303 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 6, 44-құжат; № 39, 396-құжат; 2003 ж., № 18, 180-құжат; 2004 ж., № 4, 50-құжат; № 51, 671-құжат; 2005 ж., № 44, 578-құжат; 2006 ж., № 7, 51-құжат, 2007 ж., № 5, 62-құжат; № 26, 299-құжат; № 35, 389-құжат; № 44, 515-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; № 49, 555-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат; № 59, 510-құжат):
аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Құқықтық саясат жөніндегі кеңестің дербес құрамына енгізілсін:
Әбіқаев        - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Нұртай           комитетінің төрағасы;
көрсетілген Кеңестің құрамынан Ә.Ш. Шаяхметов шығарылсын.

О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 сентября 2010 года № 1060
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие акты Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 2002 года № 839 "Об образовании Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 10, ст. 92; № 32, ст. 339; 2003 г., № 9, ст. 92; 2004 г., № 14, ст. 171; № 51, ст. 671; 2005 г., № 43, ст. 573; 2006 г., № 35, ст. 374; 2007 г., № 3, ст. 36; № 24, ст. 268; 2008 г., № 4, ст. 43; № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; 2009 г., № 10, ст. 48; № 27-28, ст. 234; № 59, ст. 510):
ввести в состав Комиссии при Президенте Республики Казахстан по вопросам борьбы с коррупцией, утвержденный вышеназванным Указом:
Абыкаева                  - Председателя Комитета национальной
Нуртая                      безопасности Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии Шаяхметова А.Ш.;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года № 198 "О Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 38, ст. 421; 2007 г., № 11, ст. 119; № 24, ст. 268; 2008 г., № 4, ст. 43; № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; 2009 г., № 59, ст. 510):
в составе Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в строке:
"Шер                      - заместитель председателя Комитета по
Раиса Петровна              охране прав детей Министерства
образования и науки Республики Казахстан"
слова "заместитель председателя" заменить словом "председатель";
3) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года № 303 "Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 44; № 39, ст. 396; 2003 г., № 18, ст. 180; 2004 г., № 4, ст. 50; № 51, ст. 671; 2005 г., № 44, ст. 578; 2006 г., № 7, ст. 51; 2007 г., № 5, ст. 62; № 26, ст. 299; № 35, ст. 389; № 44, ст. 515; 2008 г., № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; № 49, ст. 555; 2009 г., № 27-28, ст. 234, № 59, ст. 510):
ввести в персональный состав Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденный названным распоряжением:
Абыкаева                  - Председателя Комитета национальной
Нуртая                      безопасности Республики Казахстан;
вывести из состава указанного Совета Шаяхметова А.Ш.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев