Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 18 тамыздағы № 1167 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 26 қарашадағы № 1110 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының қызметін жетілдіру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының құрылымы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 18 тамыздағы № 1167 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 33, 323-құжат; 2004 ж., № 12, 150-құжат; 2006 ж., № 32, 340-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының құрылымы осы Жарлықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2010 жылғы 26 қарашадағы
№ 1110 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2003 жылғы 18 тамыздағы
№ 1167 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Алматы қаласындағы өкілдік
Ішкі бақылау бөлімі
Ресми іс-шаралар және сыртқы байланыстар бөлімі
Стратегиялық және инновациялық даму бөлімі
Қаржы-экономикалық бөлімі
Күрделі құрылыс бөлімі
Заң бөлімі
Бухгалтерлік есеп және есептілік бөлімі
Ұйымдастыру-бақылау және кадр жұмысы бөлімі
Қазақстан Республикасы Парламентінің Шаруашылық басқармасы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының Медициналық орталығы

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года № 1167
Указ Президента Республики Казахстан от 26 ноября 2010 года № 1110
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
В целях совершенствования деятельности Управления делами Президента Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2003 года № 1167 "О структуре Управления делами Президента Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 33, ст. 323; 2004 г., № 12, ст. 150; 2006 г., № 32, ст. 340) следующее изменение:
структуру Управления делами Президента Республики Казахстан, утвержденную названным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 26 ноября 2010 года № 1110
УТВЕРЖДЕНА
Указом Президента
Республики Казахстан
от 18 августа 2003 года № 1167
СТРУКТУРА
Управления делами Президента Республики Казахстан
Руководство
Представительство в городе Алматы
Отдел внутреннего контроля
Отдел официальных мероприятий и внешних связей
Отдел стратегического и инновационного развития
Финансово-экономический отдел
Отдел капитального строительства
Юридический отдел
Отдел бухгалтерского учета и отчетности
Отдел организационно-контрольной и кадровой работы
Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
Медицинский центр Управления делами Президента Республики Казахстан