Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 желтоқсандағы № 1686 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1127 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2006 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 23 желтоқсандағы № 1686 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 46, 593-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года № 1686
Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 1127
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 23 декабря 2005 года № 1686 "О Государственной программе борьбы с коррупцией на 2006 - 2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 46, ст. 593).
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2011 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев