Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 918 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 429 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 1, 5-құжат; 2008 ж., № 2, 22-құжат; 2009 ж., № 35, 330-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен құрылған әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Тәжин - Қазақстан Республикасы Президентінің
Марат Мұханбетқазыұлы көмекшісі - Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы,
Байбек - Қазақстан Республикасы Президенті
Бауыржан Қыдырғалиұлы Әкімшілігі Басшысының орынбасары,
Нұрпейісов - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Қайрат Айтмұхамбетұлы қызмет істері агенттігінің төрағасы;
көрсетілген ведомствоаралық комиссияның құрамынан С.Н. Ахметов, А.А. Орсариев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273
Указ Президента Республики Казахстан от 21 января 2010 года № 918. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 2024 года № 429.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273 "О мерах по модернизации системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 5; 2008 г., № 2, ст. 22; 2009 г., № 35, ст. 330) следующие изменения:
ввести в состав межведомственной комиссии по проведению административной реформы, созданной названным Указом:
Тажина - помощника Президента - Секретаря Совета
Марата Муханбетказиевича Безопасности Республики Казахстан,
Байбека - заместителя Руководителя Администрации
Бауыржана Кыдыргалиулы Президента Республики Казахстан,
Нурпеисова - Председателя Агентства Республики
Кайрата Айтмухамбетовича Казахстан по делам государственной
службы;
вывести из состава указанной межведомственной комиссии: Ахметова С.Н., Орсариева А.А.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев