Ж.С. Айтжанованы Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 939 Жарлығы
Жанар Сейдахметқызы Айтжанова Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Айтжановой Ж.С. Министром экономического развития и торговли Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 939
Назначить Айтжанову Жанар Сейдахметовну Министром экономического развития и торговли Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев