Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 7 ақпандағы № 550 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 15 шілдедегі № 1027 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 63 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.04.18 № 63 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 12 наурыздағы № 936 Жарлығын іске асыру мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Тілдерді қолдану мен дамытудың 2001 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 7 ақпандағы № 550 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 7, 73-құжат; 2004 ж., № 14, 173-құжат; 2006 ж., № 20, 194-құжат; 2007 ж., № 43, 497-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақта «және ақпарат» деген сөздер алып тасталсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Тілдерді қолдану мен дамытудың 2001 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасында:
1-бөлімнің үшінші бөлігінде «және ақпарат» деген сөздер алып тасталсын;
5-бөлімнің 5.1-кіші бөліміндегі «Тіл - Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарында» деген тарауының бірінші бөлігінде «және ақпарат» деген сөздер алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года № 550
Указ Президента Республики Казахстан от 15 июля 2010 года № 1027. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2011 года № 63
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.04.2011 № 63.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 12 марта 2010 года № 936 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года № 550 "О Государственной программе функционирования и развития языков на 2001 - 2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 7, ст. 73; 2004 г., № 14, ст. 173; 2006 г., № 20, ст. 194; 2007 г., № 43, ст. 497) следующие изменения:
в пункте 3 слова "и информации" исключить;
в Государственной программе функционирования и развития языков на 2001 - 2010 годы, утвержденной вышеназванным Указом:
в части третьей раздела 1 слова "и информации" исключить;
в части первой главы "Язык в государственных органах Республики Казахстан" подраздела 5.1 раздела 5 слова "и информации" исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев