Ө.Е.Шөкеевті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 6 Жарлығы
Өмірзақ Естайұлы Шөкеев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Шукеева У.Е. Первым заместителем Премьер-министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2011 года № 6
Назначить Шукеева Умирзака Естаевича Первым заместителем Премьер-министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ