Қ.Н.Келімбетовті Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 13 Жарлығы
Қайрат Нематұлы Келімбетов Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Келимбетова К.Н. Министром экономического развития и торговли Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 апреля 2011 года № 13
Назначить Келимбетова Кайрата Нематовича Министром экономического развития и торговли Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ