Б.С.Камалиевті Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 12 сәуірдегі № 14 Жарлығы
Берік Сайлауұлы Камалиев Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Камалиева Б.С. Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 апреля 2011 года № 14
Назначить Камалиева Берика Сайлауовича Министром транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ