Қ.Ә.Мәмиді Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутаты қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 15 сәуірдегі № 56 Жарлығы
Қайрат Әбдіразақұлы Мәми Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутаты болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Мами К.А. депутатом Сената Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 апреля 2011 года № 56
Назначить Мами Кайрата Абдразакулы депутатом Сената Парламента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ