А.Қ.Дауылбаевты Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 15 сәуірдегі № 58 Жарлығы
Асхат Қайзоллаұлы Дауылбаев Қазақстан Республикасының Бас Прокуроры болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Даулбаева А.К. Генеральным Прокурором Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 апреля 2011 года № 58
Назначить Даулбаева Асхата Кайзуллаевича Генеральным Прокурором Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ