Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 6 мамырдағы № 74 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 188 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 03.02.2016  № 188Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 4-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесін құру және оның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 21 қарашадағы № 696 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 43, 482-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің мүшелері болып тағайындалсын:
Бекназаров Бектас Әбдіханұлы - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Төрағасы;
Дауылбаев Асхат Қайзуллаұлы - Қазақстан Республикасы Бас прокуроры;
Аққуова Ғалия Бақытжанқызы - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының судьясы;
Линник Анатолий Васильевич - Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотының судьясы;
Нұралин Дәулен Дәулетұлы - Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотының судьясы;
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің құрамынан М.Т.Әлімбеков, Қ.Ә.Мәми, А.Ж.Құрықбаев, Л.Г.Полторабатько, С.И.Райымбаев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

Об изменениях в составе Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 мая 2011 года № 74. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 3 февраля 2016 года № 188
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 03.02.2016 № 188.
В соответствии с пунктом 4 статьи 82 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 21 ноября 2008 года № 696 "Об образовании и составе Высшего Судебного Совета Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 43, ст. 482; 2009 г., № 27-28, ст. 234) следующие изменения:
назначить членами Высшего Судебного Совета Республики Казахстан:
Бекназарова                 - Председателя Верховного Суда
Бектаса Абдыхановича          Республики Казахстан;
Даулбаева                   - Генерального прокурора Республики
Асхата Кайзуллаевича          Казахстан;
Ак-куову                    - судью Верховного Суда Республики
Галию Бахытжановну            Казахстан;
Линника                     - судью Верховного Суда Республики
Анатолия Васильевича          Казахстан;
Нуралина                    - судью Верховного Суда Республики
Даулена Даулетовича           Казахстан;
вывести из состава Высшего Судебного Совета Республики Казахстан: Алимбекова М.Т., Мами К.А., Куркбаева А.Ж., Полторабатько Л.Г., Раимбаева С.И.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ