Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 78 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мына актілеріне өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссия туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы № 198 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 38, 421-құжат; 2007 ж., № 11, 119-құжат; № 24, 268-құжат; 2008 ж., № 4, 43-құжат; № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 59, 510-құжат; 2010 ж., № 50, 454-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Азаматтық мәселелері жөніндегі комиссияның құрамында:
мына:
«Саудабаев              - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Қанат Бекмырзаұлы         хатшысы - Қазақстан Республикасының Сыртқы
істер министрі, төраға»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Саудабаев              - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Қанат Бекмырзаұлы         хатшысы, төраға»;
2) «Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Құқықтық саясат жөніндегі кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы № 303 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 6, 44-құжат; № 39, 396-құжат; 2003 ж., № 18, 180-құжат; 2004 ж., № 4, 50-құжат; № 51, 671-құжат; 2005 ж., № 44, 578-құжат; 2006 ж., № 7, 51-құжат; 2007 ж., № 5, 62-құжат; № 26, 299-құжат; № 35, 389-құжат; № 44, 515-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; № 49, 555-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат; № 59, 510-құжат; 2010 ж., № 50, 454-құжат):
аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Құқықтық саясат жөніндегі кеңестің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Бекназаров             - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Бектас Әбдіханұлы        Төрағасы,
Қасымов Қалмұханбет    - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Нұрмұханбетұлы           министрі,
Дауылбаев              - Қазақстан Республикасының Бас прокуроры,
Асхат Қайзоллаұлы        Кеңес төрағасының орынбасары;
көрсетілген Кеңестің құрамынан: М.Т.Әлімбеков; С.Н.Баймағанбетов; Қ.Ә.Мәми; Е.І.Қайыржанов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О внесении изменений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 мая 2011 года № 78
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие акты Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года № 198 «О Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 38, ст. 421; 2007 г., № 11, ст. 119; № 24, ст. 268; 2008 г., № 4, ст. 43; № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; 2009 г., № 59, ст. 510; 2010 г., № 50, ст. 454):
в составе Комиссии по вопросам гражданства при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
строку:
«Саудабаев            - Государственный секретарь Республики
Канат Бекмурзаевич      Казахстан - Министр иностранных дел
Республики Казахстан, председатель»
изложить в следующей редакции:
«Саудабаев            - Государственный секретарь Республики
Канат Бекмурзаевич      Казахстан, председатель»;
2) в распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года № 303 «Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 44; № 39, ст. 396; 2003 г., № 18, ст. 180; 2004 г., № 4, ст. 50; № 51, ст. 671; 2005 г., № 44, ст. 578; 2006 г., № 7, ст. 51; 2007 г., № 5, ст. 62; № 26, ст. 299; № 35, ст. 389; № 44, ст. 515; 2008 г., № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; № 49, ст. 555; 2009 г., № 27-28, ст. 234; № 59, ст. 510; 2010 г., № 50, ст. 454):
ввести в персональный состав Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденный названным распоряжением:
Бекназарова           - Председателя Верховного Суда Республики
Бектаса Абдыханулы      Казахстан,
Касымова              - Министра внутренних дел Республики Казахстан,
Калмуханбета
Нурмуханбетовича
Даулбаева             - Генерального прокурора Республики Казахстан,
Асхата Кайзуллаевича    заместителем Председателя Совета;
вывести из состава указанного Совета: Алимбекова М.Т., Баймаганбетова С.Н., Мами К.А., Каиржанова Е.И.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев