2011 жылғы 19 тамызға Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттарының сайлауын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 14 маусымдағы № 98 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 69-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттарының сайлауы 2011 жылғы 19 тамызға тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі, Астана мен Алматы қалаларының, облыстардың әкімдері Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттарының сайлауын ұйымдық, материалдық-техникалық және қаржылық қамтамасыз ету жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                          Н. Назарбаев

О назначении на 19 августа 2011 года выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2011 года № 98
В соответствии с подпунктом 2) статьи 44 Конституции Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 69 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить на 19 августа 2011 года выборы депутатов Сената Парламента Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан, акимам городов Астаны и Алматы, областей принять меры по организационному, материально-техническому и финансовому обеспечению выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев