"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Қорын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 22 желтоқсандағы № 528 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 11 қазандағы № 163 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Қорын құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 22 желтоқсандағы № 528 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 55, 599-құжат; 2006 ж., № 43, 472-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықтың тақырыбы мен бүкіл мәтіні бойынша «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің», «Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті» деген сөздер тиісінше «Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті - Елбасының», «Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті — Елбасы» деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақ алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастан қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года № 528 "О создании Фонда Первого Президента Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 11 октября 2011 года № 163
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 декабря 2000 года № 528 «О создании Фонда Первого Президента Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 55, ст. 599; 2006 г., № 43, ст. 472) следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту названного Указа слова «Первого Президента Республики Казахстан», «Первом Президенте Республики Казахстан» заменить соответственно словами «Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации», «Первом Президенте Республики Казахстан - Лидере Нации»;
пункт 2 исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев