Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 1142 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Бұқаралық ақпарат құралдары (ақпараттық саясат) жөнінде Қоғамдық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 993 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 46, 459-құжат; 2005 ж., № 25, 303-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 993 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 14 маусымдағы № 1590 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 303-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 1142
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 993 "Об образовании Общественного совета по средствам массовой информации (информационной политике) при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 46, ст. 459; 2005 г., № 25, ст. 303);
2) Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2005 года № 1590 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 993" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 303).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев