Н.Ж.Қаппаровты Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 235 Жарлығы
Нұрлан Жамбылұлы Қаппаров Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Каппарова Н.Д. Министром охраны окружающей среды Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 235
Назначить Каппарова Нурлана Джамбуловича Министром охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ