Б.М.Имашевты Қазақстан Республикасының Әділет министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 237 Жарлығы
Берік Мәжитұлы Имашев Қазақстан Республикасының Әділет министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О назначении Имашева Б.М. Министром юстиции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 237
Назначить Имашева Берика Мажитовича Министром юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ