Б.Т.Сұлтановты Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 242 Жарлығы
Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. НАЗАРБАЕВ

О назначении Султанова Б.Т. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 242
Назначить Султанова Бахыта Турлыхановича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ