Қазақстан Республикасының Таиланд Корольдігіндегі Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 254 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Таиланд Корольдігімен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Таиланд Корольдігіндегі Елшілігі ретінде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Таиланд Корольдігіндегі Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Королевстве Таиланд
Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2012 года № 254
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Королевством Таиланд ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Королевстве Таиланд путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Королевстве Таиланд.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев