Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 21 қыркүйектегі № 385 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес Алматы қаласының шекарасы оның шегіне жалпы алаңы 11920,93 гектар Алматы облысы, оның ішінде алаңы 8360,52 гектар Қарасай ауданы және алаңы 3560,41 гектар Талғар ауданы жерінің бір бөлігін қоса отырып өзгертілсін.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н.НАЗАРБАЕВ
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2012 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 385 Жарлығына
қосымша
Алматы қаласының шегіне қосылатын Алматы облысы жерлері
бөлігінің экспеликациясы
гектар
р/с №
Аудандардың  атауы
Барлық жер
Оның ішінде
Ауылшаруашылық алқаптары
Су қорының жерлері
Өнеркәсіп, көлік, байланыс және ауылшаруашылығынан өзге мақсатқа арналған жерлер
Тұрғын  үй құрылысының жерлері
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерлері
Басқа жерлер
Егістік
Көпжылдық өсімдіктер
Жайылым
1.
Қарасай

Об изменении границ города Алматы
Указ Президента Республики Казахстан от 21 сентября 2012 года № 385
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Изменить границы города Алматы, включив в его черту часть земель Алматинской области общей площадью 11 920,93 гектара, в том числе Карасайского района площадью 8 360,52 гектара и Талгарского района площадью 3 560,41 гектара, согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 21 сентября 2012 года № 385
Экспликация
части земель Алматинской области,
включаемых в черту города Алматы
гектар
№ п/п
Наименова- ние районов
Всего земель
В том числе
Сельскохозяйственных угодий
Земли водного фонда
Земли промыш-ленности, транспорта, связи и иного несельс- кохозяйст-венного назначения
Земли жилой застройки
Земли особо охраняемых природных территорий
Прочие земли
Пашни земли
Многолетние насаждения
Паст- бища
1.
Карасайский