Е.А. Досаевты Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 468 Жарлығы
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Досаева Е. А. Министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 468
Назначить Досаева Ерболата Аскарбековича Министром экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ