Қ.Қ. Айтмұхаметовті Ақмола облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 482 Жарлығы
Қосман Қайыртайұлы Айтмұхаметов Ақмола облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Айтмухаметова К. К. акимом Акмолинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 2013 года № 482
Назначить Айтмухаметова Космана Каиртаевича акимом Акмолинской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ