С.С. Ескендіровті Солтүстік Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 484 Жарлығы
Самат Сапарбекұлы Ескендіров Солтүстік Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев

О назначении Ескендирова С. С. акимом Северо-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 2013 года № 484
Назначить Ескендирова Самата Сапарбековича акимом Северо-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ