Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 5 шілдедегі № 140 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 647 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 20) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының Президенті туралы" 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 33-бабының 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кешірім жасау мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 5 шілдедегі № 140 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 25, 254-құжат; 2007 ж., № 11, 119-құжат; 2007 ж., № 44, 515-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат; 2012 ж., № 36, 476-құжат; 2012 ж., № 77-78, 1131-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Кешірім жасау мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутаты Ким Георгий Владимирович енгізілсін;
көрсетілген комиссияның құрамынан Есім Ғарифолла шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2006 года № 140
Указ Президента Республики Казахстан от 24 сентября 2013 года № 647
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44 Конституции Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 2 статьи 33 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2006 года № 140 "О Комиссии по вопросам помилования при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г, № 25, ст. 254; 2007 г., № 11, ст. 119; 2007 г., № 44, ст. 515; 2008 г., № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; 2009 г, № 27-28, ст. 234; 2012 г., № 36, ст. 476; 2012 г., № 77-78, ст. 1131) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по вопросам помилования при Президенте Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом, Кима Георгия Владимировича, депутата Сената Парламента Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии Есима Гарифоллу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан Н. Назарбаев