Халықаралық ұйым ретінде Сыбайлас жемқорлыққа қарсы халықаралық академияны құру туралы келісіміне қосылу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 8 қазандағы № 665 Жарлығы
«Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы» 2005 жылғы 30 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабының 2) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 2010 жылғы 2 қыркүйекте Вена қаласында қол қойылған Халықаралық ұйым ретінде Сыбайлас жемқорлыққа қарсы халықаралық академияны құру туралы келісіміне қосылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н.Назарбаев

О присоединении к Соглашению об учреждении Международной антикоррупционной академии в качестве международной организации
Указ Президента Республики Казахстан от 8 октября 2013 года № 665
В соответствии с подпунктом 2) статьи 17 Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года «О международных договорах Республики Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Присоединиться к Соглашению об учреждении Международной антикоррупционной академии в качестве международной организации, подписанному 2 сентября 2010 года в городе Вене.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев