"Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 10 қазандағы № 670 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 1 сәуірдегі № 780 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 18, 155-құжат; 2011 ж., № 7, 87-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережеде:
5-тармақтың 2) тармақшасында:
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"стратегиялық жоспарлардың жобалары немесе стратегиялық жоспарларға өзгерістер мен толықтырулардың жобалары, бюджеттік өтінімдер, стратегиялық жоспарлар әзірлемейтін бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің жобалары бойынша мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органның қорытындыларын ескере отырып, жоспарлы кезеңге арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің шығыстары;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган жасаған төтенше немесе соғыс жағдайы іс-шараларын қаржыландыру үшін бюджеттік бағдарламалардың тізбесі мен көлемдері;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"бюджеттік бағдарламалар әкімшілері мен мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органдар арасындағы келіспеушіліктерді реттеу;";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"шартты түрде қаржыландырылатын шығыстардың тізбесі мен көлемдері;";
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Комиссияның жұмыс органы мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган болып табылады.";
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии"
Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 2013 года № 670. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2009 года № 780 "Об утверждении Положения о Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2009 г, № 18, ст. 155; 2011 г., № 7, ст. 87) следующие изменения и дополнение:
в Положении о Республиканской бюджетной комиссии, утвержденном вышеназванным Указом:
в подпункте 2) пункта 5:
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"расходам администраторов бюджетных программ на плановый период с учетом заключений центрального уполномоченного органа по государственному планированию по проектам стратегических планов или проектам изменений и дополнений в стратегические планы, бюджетным заявкам, проектам администраторов бюджетных программ, не разрабатывающих стратегические планы;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"перечню и объемам бюджетных программ для финансирования мероприятий чрезвычайного или военного положения, составленным центральным уполномоченным органом по государственному планированию;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"урегулированию разногласий между администраторами бюджетных программ и центральным уполномоченным органом по государственному планированию;";
дополнить абзацем следующего содержания:
"перечню и объемам условно финансируемых расходов;";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Рабочим органом комиссии является центральный уполномоченный орган по государственному планированию.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ