Оңтүстік Африка Республикасында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 11 қарашадағы № 688 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Оңтүстік Африка Республикасымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Претория қаласында (Оңтүстік Африка Республикасы) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

Об открытии Посольства Республики Казахстан в Южно-Африканской Республике
Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 2013 года № 687
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Южно-Африканской Республикой ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Претория (Южно-Африканская Республика) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                     Н.НАЗАРБАЕВ