Қ.Е.Жаңбыршинді Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 730 Жарлығы
Қозыкөрпеш Есімұлы Жаңбыршин Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Джанбурчина К.Е. Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
Указ Президента Республики Казахстан от 15 января 2014 года № 730
Назначить Джанбурчина Козы-Корпеша Есимовича Председателем Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета.
Президент
Республики Казахстан                      Н. НАЗАРБАЕВ