С.Н.Ахметовті Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 783 Жарлығы
Серік Нығметұлы Ахметов Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Ахметова С.Н. Министром обороны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 3 апреля 2014 года № 783
Назначить Ахметова Серика Ныгметулы Министром обороны Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                   Н.Назарбаев