"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 799 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 429 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 03.01.2024 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 1, 5-құжат; 2008 ж., № 2, 22-құжат; 2009 ж., № 35, 330-құжат; 2010 ж., № 7, 94-құжат; № 24, 173-құжат; № 38, 327-құжат; 2012 ж., № 10, 189-құжат; № 36, 476-құжат; № 71, 1025-құжат; 2013 ж., № 6, 120-құжат; № 16, 274-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттік органдардың қызметін үйлестіру үшін Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің басшылығымен осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес құрамда әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі ведомствоаралық комиссия құрылсын.";
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына:
Майлыбаев - Қазақстан Республикасы
Бағлан Асаубайұлы Президенті Әкімшілігі Басшысының
орынбасары,
Шәженова - Қазақстан Республикасы Экономика
Дина Мэлсқызы және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің жауапты хатшысы,
комиссияның хатшысы
енгізілсін;
"Мәсімов - Қазақстан Республикасы
Кәрім Қажымқанұлы Президенті Әкімшілігінің
Басшысы, төраға",
"Әбдірахымов - Қазақстан Республикасы
Ғабидолла Рахметоллаұлы Президенті Әкімшілігі Басшысының
орынбасары, төраға орынбасары",
"Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бақыт Тұрлыханұлы Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрі"
деген жолдар тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәсімов - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы Премьер-Министрі, төраға",
"Әбдірахымов - Қазақстан Республикасы
Ғабидолла Рахметоллаұлы Президенті Әкімшілігі Басшысының
орынбасары",
"Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бақыт Тұрлыханұлы Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрі, төраға орынбасары";
көрсетілген комиссияның құрамынан А.Т. Манасова шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273 "О мерах по модернизации системы государственного управления Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года № 799. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 2024 года № 429.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 03.01.2024 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273 "О мерах по модернизации системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 5; 2008 г., № 2, ст. 22; 2009 г., № 35, ст. 330; 2010 г., № 7, ст. 94; № 24, ст. 173; № 38, ст. 327; 2012 г., № 10, ст. 189; № 36, ст. 476; № 71, ст. 1025; 2013 г., № 6, ст. 120; № 16, ст. 274) следующие изменения:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Создать для координации деятельности государственных органов межведомственную комиссию по проведению административной реформы под руководством Премьер-Министра Республики Казахстан в составе согласно приложению к настоящему Указу.";
ввести в состав межведомственной комиссии по проведению административной реформы, созданной вышеназванным Указом:
Майлыбаева
Баглана Асаубаевича
-
заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан,
Шаженову
Дину Мэлсовну
-
ответственного секретаря Министерства экономики и бюджетного планирования, секретарем комиссии;
строки:
"Масимов
Карим Кажимканович
-
Руководитель Администрации Президента Республики Казахстан, председатель",
"Абдрахимов
Габидулла Рахматуллаевич
-
заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместитель председателя",
"Султанов
Бахыт Турлыханович
-
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Масимов
Карим Кажимканович
-
Премьер-министр Республики Казахстан, председатель",
"Абдрахимов
Габидулла Рахматуллаевич
-
заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан,",
"Султанов
Бахыт Турлыханович
-
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя";
вывести из состава указанной комиссии Манасову А.Т.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ