Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің құзыретті органдарының оқу орындарында терроризмге қарсы бөлімшелер мамандарын даярлаудағы ынтымақтастық туралы келісім бойынша Қазақстан Республикасынан құзыретті органдарды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 1 шілдедегі № 849 Жарлығы.
2012 жылғы 5 желтоқсанда Ашхабад қаласында жасалған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің құзыретті органдарының оқу орындарында терроризмге қарсы бөлімшелер мамандарын даярлаудағы ынтымақтастық туралы келісімнің (бұдан әрі - Келісім) 3-бабының 2-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Келісімге сәйкес Қазақстан Республикасынан құзыретті органдар болып Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 18.09.2019 № 163 Жарлығымен.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетіне қабылданған шешім туралы хабарласын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

Об определении компетентных органов от Республики Казахстан по Соглашению о сотрудничестве в подготовке специалистов антитеррористических подразделений в учебных заведениях компетентных органов государств-участников Содружества Независимых Государств
Указ Президента Республики Казахстан от 1 июля 2014 года № 849.
В соответствии с пунктом 2 статьи 3 Соглашения о сотрудничестве в подготовке специалистов антитеррористических подразделений в учебных заведениях компетентных органов государств-участников Содружества Независимых Государств, совершенного в городе Ашхабаде 5 декабря 2012 года (далее - Соглашение), ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Определить компетентными органами от Республики Казахстан в соответствии с Соглашением Министерство обороны Республики Казахстан, Службу государственной охраны Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Министерство внутренних дел Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным Указом Президента РК от 18.09.2019 № 163.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о принятом решении.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев