Б.Т.Сұлтановты Қазақстан Республикасының Қаржы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 877 Жарлығы
Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов Қазақстан Республикасының Қаржы министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Султанова Б. Т. Министром финансов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 августа 2014 года № 877
Назначить Султанова Бахыта Турлыхановича Министром финансов Республики Казахстан, освободив от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ