В.С.Школьникті Қазақстан Республикасының Энергетика министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 6 тамыздағы № 881 Жарлығы
Владимир Сергеевич Школьник Қазақстан Республикасының Энергетика министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Школьника В. С. Министром энергетики Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 августа 2014 года № 881
Назначить Школьника Владимира Сергеевича Министром энергетики Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                      Н. НАЗАРБАЕВ