Д.К.Ахметовті Шығыс Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 11 қарашадағы № 950 Жарлығы
Даниал Кенжетайұлы Ахметов Шығыс Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Ахметова Д. К. акимом Восточно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 2014 года № 950
Назначить Ахметова Даниала Кенжетаевича акимом Восточно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан                  Н. НАЗАРБАЕВ