А.Ж.Күреңбековті Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 11 Жарлығы
Амантай Жанкеұлы Күреңбеков Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Куренбекова А. Ж. начальником Службы государственной охраны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 11
Назначить Куренбекова Амантая Жанкеевича начальником Службы государственной охраны Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ