Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 40 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мына жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
2) "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік протоколын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 12 қазандағы № 201 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 39, 428-құжат):
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік протоколына 1-қосымшада:
мынадай мазмұндағы 25-1, 25-2-тармақтармен толықтырылсын:
"25-1. Қауіпсіздік Кеңесі хатшысының бірінші орынбасары
25-2. Қауіпсіздік Кеңесі хатшысының орынбасары";
аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік протоколына 2-қосымшада:
мынадай мазмұндағы 29-1, 29-2-тармақтармен толықтырылсын:
"29-1. Қауіпсіздік Кеңесі хатшысының бірінші орынбасары
29-2. Қауіпсіздік Кеңесі хатшысының орынбасары";
3) Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
4) Күші жойылды - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 150 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Президентінің 29.12.2015 № 150 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.02.2019 № 838 Жарлықтарымен.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі және Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықты іске асыру жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О внесении изменений и дополнений в некоторые акты Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 июня 2015 года № 40.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838;
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2006 года № 201 "Об утверждении Государственного протокола Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 39, ст. 428):
в приложении 1 к Государственному протоколу Республики Казахстан, утвержденному названным Указом:
дополнить пунктами 25-1, 25-2 следующего содержания:
"25-1. Первый заместитель Секретаря Совета Безопасности
25-2. Заместитель Секретаря Совета Безопасности";
в приложении 2 к Государственному протоколу Республики Казахстан, утвержденному названным Указом:
дополнить пунктами 29-1, 29-2 следующего содержания:
"29-1. Первый заместитель Секретаря Совета Безопасности
29-2. Заместитель Секретаря Совета Безопасности";
3) утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838;
4) утратил силу Указом Президента РК от 29.12.2015 № 150 (вводится в действие с 01.01.2016).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными указами Президента РК от 29.12.2015 № 150 (вводится в действие с 01.01.2016); от 12.02.2019 № 838.
2. Администрации Президента Республики Казахстан и Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры по реализации настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев