Т.С.Донақовты Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 129 Жарлығы
Талғат Советбекұлы Донақов Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Донакова Т. С. Министром по делам государственной службы Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2015 года № 129
Назначить Донакова Талгата Советбековича Министром по делам государственной службы Республики Казахстан, освободив от должности заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ