Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ арасындағы кеңейтілген әріптестік және ынтымақтастық туралы келісімнің жобасын дәйектеу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 991 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ арасындағы кеңейтілген әріптестік және ынтымақтастық туралы келісімнің жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Экономикалық интеграция істері министрі Жанар Сейдахметқызы Айтжановаға ағылшын тіліндегі Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ арасындағы кеңейтілген әріптестік және ынтымақтастық туралы келісім жобасының «Сауда және кәсіпкерлік» бөлімі мен оған қосымшаларға қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының атынан дәйектеуге өкілеттік берілсін.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары Алексей Юрьевич Волковқа Келісім жобасының «Сауда және кәсіпкерлік» бөлімін және оған қосымшаларды қоспағанда, ағылшын тіліндегі Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ арасындағы кеңейтілген әріптестік және ынтымақтастық туралы келісім жобасына қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасының атынан дәйектеуге өкілеттік берілсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О парафировании проекта Соглашения о расширенном партнерстве и сотрудничестве между Республикой Казахстан и Европейским Союзом
Указ Президента Республики Казахстан от 19 января 2015 года № 991
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Одобрить проект Соглашения о расширенном партнерстве и сотрудничестве между Республикой Казахстан и Европейским Союзом.
2. Уполномочить Министра Республики Казахстан по делам экономической интеграции Айтжанову Жанар Сейдахметовну парафировать от имени Республики Казахстан раздел «Торговля и предпринимательство» проекта Соглашения о расширенном партнерстве и сотрудничестве между Республикой Казахстан и Европейским Союзом и приложения к нему на английском языке, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Уполномочить заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан Волкова Алексея Юрьевича парафировать от имени Республики Казахстан проект Соглашения о расширенном партнерстве и сотрудничестве между Республикой Казахстан и Европейским Союзом, за исключением раздела «Торговля и предпринимательство» проекта Соглашения и приложений к нему, на английском языке, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев