"Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 11 қарашадағы № 3205 Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 995 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
«Қазақстан Республикасының Президенті туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңы 14-бабының 2) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы туралы Ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 11 қарашадағы № 3205 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 44) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы туралы Ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 25-1) тармақшамен толықтырылсын:
«25-1) электрондық сайлау жүйесін сүйемелдеу, сайлауды әзірлеу мен өткізу саласындағы автоматтандырылған ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуі және ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету жөніндегі тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді оған қатысты мемлекеттік басқаруды жүзеге асыратын «Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының Инженерлік-техникалық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнынан сатып алады;»;
мынадай мазмұндағы Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының қарамағындағы ұйымдардың тізбесімен толықтырылсын:
«Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының
қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
«Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының Инженерлік-техникалық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны».».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Президенті                            Н.Назарбаев

О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года № 3205 "Об утверждении Положения о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2015 года № 995
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
В соответствии с подпунктом 2) статьи 14 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года «О Президенте Республики Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 11 ноября 1996 года № 3205 «Об утверждении Положения о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 44) следующие дополнения:
в Положении о Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 15 дополнить подпунктом 25-1) следующего содержания:
«25-1) приобретает товары, работы и услуги по сопровождению электронной избирательной системы, функционированию автоматизированных информационных систем и информационно - техническому обеспечению в области подготовки и проведения выборов у республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Инженерно-технический центр Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан», в отношении которого осуществляет государственное управление;»;
дополнить перечнем организаций, находящихся в ведении Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан, следующего содержания:
«Перечень организаций, находящихся в ведении
Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Инженерно-технический центр Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан».».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев