"Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 6 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 180 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 202 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 26.04.2023 № 202 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 6 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 20, 100-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның құрамына:
Бекетаев - Қазақстан Республикасының Президенті
Марат Бақытжанұлы Әкімшілігі Басшысының орынбасары
енгізілсін;
мына:
"Донақов - Қазақстан Республикасының Президенті
Талғат Советбекұлы Әкімшілігі Басшысының орынбасары"
"Назарбаева - Қазақстан Республикасының Парламенті
Дариға Нұрсұлтанқызы Мәжілісі Төрағасының орынбасары"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Донақов - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
Талғат Советбекұлы қызмет істері министрі"
"Назарбаева - Қазақстан Республикасы Премьер-
Дариға Нұрсұлтанқызы Министрінің орынбасары";
көрсетілген комиссияның құрамынан Е.Т. Орынбаев шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 6 "О Национальной комиссии по модернизации"
Указ Президента Республики Казахстан от 19 января 2016 года № 180. Утратил силу указом Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2023 года № 202.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 26.04.2023 № 202.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 6 "О Национальной комиссии по модернизации" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 20, ст. 100) следующие изменения:
ввести в состав Национальной комиссии по модернизации, образованной вышеназванным Указом:
Бекетаева
Марата Бакытжановича
-
заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан;
строки:
"Донаков
Талгат Советбекович
-
заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан"
"Назарбаева
Дарига Нурсултановна
-
заместитель Председателя Мажилиса Парламента Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Донаков
Талгат Советбекович
-
Министр по делам государственной службы Республики Казахстан"
"Назарбаева
Дарига Нурсултановна
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан";
вывести из состава указанной комиссии Орынбаева Е.Т.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ