Қ.А.Бозымбаевты Қазақстан Республикасының Энергетика министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 215 Жарлығы
Қанат Алдабергенұлы Бозымбаев Қазақстан Республикасының Энергетика министрі болып тағайындалсын, ол Павлодар облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Бозумбаева К. А. министром энергетики Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2016 года № 215
Назначить Бозумбаева Каната Алдабергеновича министром энергетики Республики Казахстан, освободив от должности акима Павлодарской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ