"Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы № 392 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 9 сәуірдегі № 231 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 5 мамырдағы № 470 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2017 № 470 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы № 392 Жарлығына мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа 3-қосымша:
мына:
"Ұлттық ұлан - генерал-майор
Әскери институтының бастығы "
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Әкімшілік полиция - полиция генерал-майоры
комитетінің төрағасы ".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392 "О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава"
Указ Президента Республики Казахстан от 9 апреля 2016 года № 231. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2017 года № 470
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 05.05.2017 № 470.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392 "О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава" следующее дополнение:
приложение 3 к вышеназванному Указу:
после строки:
"Начальник военного института - генерал-майор
Национальной гвардии "
дополнить строкой следующего содержания:
"Председатель Комитета - генерал-майор полиции
административной полиции ".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев