"Жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 242 Жарлығы
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкіметі актілерінің
жинағында жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 27, 331-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 12) тармақшасы «Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына;» деп жазылып, мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
«13) Қазақ ұлттық хореография академиясына ерекше мәртебе берілсін.».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 "О присвоении особого статуса высшим учебным заведениям"
Указ Президента Республики Казахстан от 27 апреля 2016 года № 242
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 «О присвоении особого статуса высшим учебным заведениям» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 27, ст. 331) следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
«13) Казахской национальной академии хореографии.».
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев