И.И.Роговты Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 280 Жарлығы
Игорь Иванович Рогов Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Рогова И. И. Председателем Конституционного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2016 года № 280
Назначить Рогова Игоря Ивановича Председателем Конституционного Совета Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                     Н. НАЗАРБАЕВ