А.И. Мырзахметовті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 322 Жарлығы
Асқар Исабекұлы Мырзахметов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                    Н.Назарбаев

О назначении Мырзахметова А. И. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 322
Назначить Мырзахметова Аскара Исабековича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан – Министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                   Н. НАЗАРБАЕВ