Б.М. Имашевты Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 327 Жарлығы
Берік Мәжитұлы Имашев Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                    Н.Назарбаев

О назначении Имашева Б. М. Председателем Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 327
Назначить Имашева Берика Мажитовича Председателем Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                    Н. НАЗАРБАЕВ