Н.Б. Ермекбаевты Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 332 Жарлығы
Нұрлан Байұзақұлы Ермекбаев Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                    Н.Назарбаев

О назначении Ермекбаева Н. Б. Министром по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 332
Назначить Ермекбаева Нурлана Байузаковича Министром по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента – Секретаря Совета Безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                  Н. НАЗАРБАЕВ