Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 341 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 20) тармақшасына, 82-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Жоғары Сот Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 188 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 14, 52-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің мүшесі болып:
Рычков                       - Қазақстан Республикасы Әскери
Владимир Васильевич            сотының судьясы тағайындалсын;
аталған Кеңестің құрамынан Ж.Р. Аланов шығарылсын;
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрі" деген сөздер "мемлекеттік қызмет істері уәкілетті органының басшысы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н. Назарбаев

Об изменениях в составе Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 2016 года № 341
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44, пунктом 4 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, статьей 4 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 3 февраля 2016 года № 188 "О Высшем Судебном Совете Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 2016 г., № 14, ст. 52) следующие изменения:
назначить членом Высшего Судебного Совета Республики Казахстан:
Рычкова
Владимира Васильевича
-
судью Военного суда Республики Казахстан;
вывести из состава указанного Совета Аланова Д.Р.;
в приложении 1 к вышеназванному Указу:
слова "Министр по делам государственной службы Республики Казахстан" заменить словами "руководитель уполномоченного органа по делам государственной службы".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ