Т.М.Сүлейменовті Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 395 Жарлығы
Тимур Мұратұлы Сүлейменов Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н. Назарбаев

О назначении Сулейменова Т. М. Министром национальной экономики Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 395
Назначить Сулейменова Тимура Муратовича Министром национальной экономики Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев